کتاب

  • کلیه مجموعه ها
  • جستجو
  • سطح بالاتر

EOSHD Pro رنگ 5

eoshd-pro-color-difference-2048x13652

EOSHD Pro Color 5 یک راه حل پیشرفته علم رنگ برای دوربین های بدون آینه سونی، از جمله A7S III جدید است که در نتیجه کیفیت تصویر بهتر، محدوده دینامیکی گسترده تر، تعادل رنگ سفید بهتر و رنگ پوست جذاب تر را به همراه دارد. Pro Color 5 ظاهر کلی پیش فرض سونی را در دوربین بهبود می بخشد و آن را به دوربین های Canon Cinema EOS و Arri Alexa نزدیک می کند.

Pro Color 5 روی تمام دوربین های بدون آینه سونی کار می کند. دیگر نسخه های جداگانه ای برای نسل های مختلف دوربین وجود ندارد. با نسخه 5 می توانید آن را در تمام دوربین های سری A7، A7S و A7R و همچنین برای اولین بار در سری های A9 و A1 استفاده کنید. دوربین های A6xx و RX شامل دوربین های جدید A6100، A6400 و A6600 نیز پشتیبانی می شوند.

برای اولین بار می توانید Pro Color را با کیفیت 8K در Sony A1 و ضبط 10bit Pro Color در Sony A7S III و FX3 را ضبط کنید.

 

Pro Color 5 که برای سال 2021 با استفاده از آخرین پیشرفت های من که بیش از 2 سال از نسخه 4 توسعه یافته است، به طور کامل به روز شده است، با کدک 10 بیتی جدید سونی و علم رنگ اصلاح شده در A7S III، با نتایج خیره کننده، به طور کامل آزمایش و توسعه یافته است. اگرچه خود سونی پیشرفت‌های جالبی انجام داده است، EOSHD Pro Color 5 می‌تواند نتایج بهتری را به میز و انتخاب بیشتری فراتر از S-Cinetone ارائه دهد.

بدنه‌های فاصله‌یاب فول فریم کوچک جدید FX3 و A7C نیز سازگار هستند.

برای اولین بار در این سری، Pro Color 5 نیز اکنون با دوربین‌ها کار می‌کند، حتی اگر فاقد نمایه‌های تصویری پیشرفته باشند. دوربین هایی مانند Sony A9 و A9 II از طریق Creative Styles، تنظیمات سفارشی تراز سفیدی و سایر تغییرات پشتیبانی می شوند.

Pro Color برای فیلمسازانی طراحی شده است که با کیفیت 8K، 4K یا 1080p فیلم می گیرند. با این حال می توان آن را برای عکس های JPEG درون دوربین نیز اعمال کرد.
چه خبر؟

پروفایل های به روز شده برای همه مدل های فعلی سونی از جمله گزینه های محبوب موجود مانند A7 III و A7C، با انتخاب های ظاهری کاملاً جدید
مدل های جدید 10 بیتی و 8K پشتیبانی می شوند: سونی A7S III با نرخ فریم بالا 4K، کدک 10 بیتی، 8K در A1 و همچنین سایر مدل های جدید از جمله FX3 و A7R IV
پروفایل های سینمایی جدید با الهام از دوربین های الکسا، لایکا و Canon 1D C
رنگ‌های پوست بدون دوربین، جذاب‌تر و سینمایی‌تر به نظر می‌رسند
کاهش برش رنگ و posterization در نور مصنوعی و 8 بیت
سیستم تعادل رنگ سفید خودکار سونی را رام می کند
رنگ‌های ناخواسته و رنگ‌های دیجیتالی را برطرف می‌کند تا هر صحنه‌ای طبیعی‌تر به نظر برسد
راهنمای به روز شده با کمک دقیق برای دریافت رنگ در جایی که نیاز دارید
همه در دوربین بدون نیاز به پست
بدون نیاز به نرم افزار نصب یا سیستم عامل خاصی


دوربین های پشتیبانی شده

تمام دوربین های بدون آینه سونی پشتیبانی می شوند. لطفاً توجه داشته باشید که دوربین‌های فیلمبرداری حرفه‌ای سری FS سونی هنوز تست نشده‌اند و مشخصات آن برای دوربین‌های بدون آینه سونی طراحی شده است.

سری A7 سونی
سری A7S سونی
سری A7R سونی
سری A6XX سونی
سری RX سونی / ZV
سونی A1
سونی A7C
سونی FX3
سونی A9 و A9 II
سونی A99 II

5 سال پیشرفت علم رنگ در یک بارگیری برای همه مدل های دوربین!

اساساً Pro Color وجود دارد تا نتایج واقعاً خوبی را مستقیماً از کارت ارائه دهد. برای کسانی که نمی‌خواهند در S-LOG عکاسی کنند، یا برای کسانی که می‌خواهند ویرایش سریع‌تری برای یک کلاینت داشته باشند، Pro Color مشکلات پروفایل‌های رنگی پیش‌فرض سونی را برطرف می‌کند.

در اصل Pro Color برای اولین سونی A7S و بعدی A7S II ساخته شد که شرح فوق بر اساس آن است. همان اصول در Pro Color 5 باقی مانده است، به روز شده و با آخرین مدل های دوربین آزمایش شده است. سونی از آن زمان تاکنون دو نسل از علم رنگ را ایجاد کرده است که ابتدا آن را با A7R II و A6500، سپس با A7S III و کدک 10 بیتی جدید با Creative Looks تغییر داده است. Pro Color عمدتاً با نمایه های تصویر پیشرفته سونی و تنظیمات سفارشی تراز سفیدی کار می کند تا ظاهر فیلم های غیر S-LOG شما را بهبود بخشد.

Pro Color 5 به شما امکان انتخاب نمایه‌هایی را می‌دهد که توسط خودم، اندرو رید برای فیلم‌سازی خودم طراحی شده‌اند، و همه آن‌ها بر اساس همان پیشرفت‌های اساسی اساسی مانند:

با استفاده از طیف رنگ گسترده‌تر با برش کمتر در هایلایت، رول کردن نرم‌تر می‌شود
رنگ‌های پوست گرم‌تر و جذاب‌تر برای دور شدن از ظاهر «زامبی» یا «زرد» علم رنگ سونی به سمت آن گرایش دارد.
سس مخصوص برای تعادل رنگ سفید - دیگر از رنگ‌های عجیب و غریب و رنگ‌های نامناسب در نور مصنوعی خبری نیست
با حفظ رنگ‌های گرم و سرد در یک شات، ظاهر نارنجی و سبزه‌ای هالیوود را به تصویر بکشید، بدون اینکه همه چیز به طور کلی سرد یا گرم باشد.
ظاهری متعادل تر بدون تعصب معمولی سرخابی یا سبز
قرمزها و نارنجی های عمیق تر (برای جلوه بهتر آتش، نور شمع، چراغ خیابان و غیره)
جدایی بیشتر در درخشندگی و تن بین رنگ‌های سبز و زرد برای مناظر بهتر
بلوز عمیق تر برای آسمان های دراماتیک تر و باندهای کمتر در 8 بیت
محدوده دینامیکی گسترده تر با منحنی های گامای بهینه شده
به علاوه بیشتر…

من چشم خود را به عنوان یک فیلمساز روی پروفایل ها اعمال کردم که از زمان انتشار نسخه قبلی EOSHD Pro Color به مدت 2 سال به طور گسترده آزمایش شده اند.

از آن زمان سونی یک l منتشر کرده است

سایر دوربین های جدید و هر مدل جدید آزمایش شده است تا تأیید شود که با هر پروفایل Pro Color 5 به درستی کار می کند.

من همچنین مجموعه‌ای از ظاهرهای سبک‌تر را پیاده‌سازی کرده‌ام که فقط مشکلات مربوط به علم رنگ را برطرف نمی‌کنند، بلکه مانند LUT‌های درون دوربین برای نتایج سینمایی در حالت ویدیو و حالت عکس عمل می‌کنند.

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

  • نويسنده:
  • تاریخ ایجاد: 1400-04-20
  • اصلاح شده در: 1400-04-20
  • اندازه: 70.6 MB
  • نمایش ها: 1,350
  • تعداد دانلود: 2
  • قيمت: 29 $ »» Free with active subscription