براش ها

  • کلیه مجموعه ها
  • جستجو
  • سطح بالاتر

ویرایشگر میکس مدیا FX Photoshop Add-On

editorial-mixed-media-fx-photoshop-add-on-32
editorial-mixed-media-fx-photoshop-add-on-23
editorial-mixed-media-fx-photoshop-add-on-14

این برنامه افزودنی یک تصویر ثابت ایجاد می کند

بسته به عکسی که به دست می آورید، می توانید به راحتی انیمیشن ایجاد کنید: با استفاده از Window > Timeline می توانید انیمیشن خود را ایجاد کنید.

همچنین از آن با FxBox استفاده کنید FxBox یک افزونه رایگان فتوشاپ بسیار قدرتمند است که می توانید از اینجا دریافت کنید. برای مشاهده نحوه بارگیری این افکت در کتابخانه FxBox و اعمال آن به صورت زنده روی عکس، (ویدئو به زودی در دسترس خواهد بود) را تماشا کنید. خیلی آسونه!

با Adobe Photoshop به هر زبانی کار می کند

این اکشن اسکریپت ها تست شده اند و با Adobe Photoshop CC2015، CC2017، CC2018، CC2019 و بالاتر به هر زبانی کار می کنند. آنها به هیچ زبانی آزمایش نشده اند، بنابراین احتمال کمی وجود اشکال برای زبان های عربی یا چینی وجود دارد. آنها با متن ها، نقاشی ها، تصاویر و عکس ها کار می کنند: با تشکر فراوان از M. Rezania که اجازه پیش نمایش این جلوه را با عکس های شگفت انگیزش داد.

چرا این افزونه برتر از Actions است

این کد برای کار با هر تصویر، در هر وضوح و عمقی طراحی شده است. نتیجه نهایی بدون در نظر گرفتن فرمت شروع، در حالت RGB 8 بیتی خواهد بود: به یاد داشته باشید که پس از اتمام Actionscript می توانید به تنظیمات خود برگردید. در صورتی که عکس ابتدایی شما کمتر از 3000 پیکسل باشد، اندازه آن تغییر می‌کند تا فیلترها و اسکریپت‌های دکو الگو به درستی کار کنند و همیشه نتیجه خوبی به شما بدهد.

اسکریپت‌ها بر اساس ناحیه شروع، عکس و نسبت سند شما رفتار متفاوتی خواهند داشت: آنها به طور مداوم قسمت‌های پراکنده بیشتری در اطراف لبه‌ها و قسمت‌های جامد بیشتری به سمت مرکز ایجاد می‌کنند.

برخی از تنظیمات دستی همیشه لازم خواهد بود

بسیار مهم است که بدانید نتیجه پیش‌فرض دارای گرافیک اضافی (روزنامه، قلم موها، خطوط) است که همیشه به رنگ سیاه و روی پس‌زمینه سفید است (برای اطلاعات بیشتر، پیش‌نمایش‌ها را بررسی کنید).

گروه خاصی از لایه ها وجود دارد که همیشه به تنظیمات دستی نیاز دارند (White Strokes) زیرا بسیار به تصویر شروع بستگی دارد.

در فیلم آموزشی نشان داده شده است که چگونه به راحتی آثار هنری را بسته به تصویر خود تغییر دهید و سفارشی کنید و رنگ ها و جزئیات اضافی خود را اضافه کنید تا واقعاً چیزی جلا و حرفه ای ایجاد کنید. در چند کلیک چندین اثر هنری برای انتخاب خواهید داشت!

یک ابزار جدید بسیار قدرتمند در موجودی!

اکنون این اکشن اسکریپت های فتوشاپ را بگیرید، آنها بخشی از گردش کار روزانه شما خواهند شد! اگر فتوشاپ و دستکاری عکس را دوست دارید، این ابزاری است که باید داشته باشید. با شروع این جلوه های از پیش ساخته، آثار هنری شگفت انگیزی ایجاد کنید و لمس خود را اضافه کنید!

تشکر ویژه از

جعبه نارنجی - برای کمک به تحقق این ابزار و ادغام با FxBox محمدرضا رضانیا - برای اجازه استفاده از عکس های او به عنوان پیش نمایش افکت نهایی

پیش نمایش کامل + ویدئو https://bit.ly/2D9o4LN

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

  • نويسنده: Giallo
  • تاریخ ایجاد: 1399-10-11
  • اصلاح شده در: 1399-09-28
  • اندازه: 9.751 KB
  • نمایش ها: 1,138
  • تعداد دانلود: 1
  • قيمت: 11 $ »» Free with active subscription