براش ها

 • کلیه مجموعه ها
 • جستجو
 • سطح بالاتر

براش های فتوشاپ Grid Mountains

grid-mountains-photoshop-brushes-32
grid-mountains-photoshop-brushes-43
grid-mountains-photoshop-brushes-14

مجموعه فناوری شبکه Wireframe Adobe Photoshop Brush

بسیاری از ما این عبارت را شنیده ایم که "تو همان چیزی هستی که می خوری". به روشی مشابه، می تواند برای درک اهمیت انتخاب ابزار مناسب مفید باشد. به خصوص در حوزه هنری. طراحی حرفه ای به ویژگی های شخصی فراوان و تجهیزات مدرن وب مناسب نیاز دارد. یکی از آنها و ضروری برس است. لحظه تحقق رویاهاست و فرصتی برای بیان برنامه های خلاقانه خود از طریق شکل هنری جدید وسایلی که در دستان شماست به دست می آورید. این مجموعه براش با وضوح بالا، سبک مینیمالیسم ظریف و سطح فنی-آینده‌نگر، ماده‌ای عالی است که زمان برای آن ارزشمند است و جهان‌بینی تمیز لازم است. دنیای داده های بزرگ دیجیتال منتظر جلوه ها و افزودنی های شما است که توسط این براش های بصری طیف آینده نگر ساخته شده است. اکنون آنها را دریافت کنید و بعداً همه را شگفت زده کنید.

به زیور این الگوی شگفت انگیز خوب نگاه کنید. ارزشش را دارد. اشیاء زیبای او، مانند خطوط شبکه ای جدا شده، میدان هایی را ترسیم می کنند که به یکدیگر می ریزند و اشکال انتزاعی از شبکه کوه ها را ایجاد می کنند. این یک نمای آینده نگرانه با فناوری زرق و برق دار از پنجره دیجیتال هتل شما است. این می تواند حقیقت داشته باشد زیرا با چنین کمکی عالی مانند این مجموعه براش با وضوح بالا با قابلیت نصب آسان، احساس می کنید که در زمان حرفه ای هستید. این همه چیز نیست، به سطح خطی سه بعدی آن با شبکه ای موج دار از خطوط کانتور نگاهی بیندازید. طرح کلی چشم انداز کوهستانی و شبکه خطی هماهنگ به نظر می رسد و یک دکوراسیون مینیمالیستی خوب برای دیجیتالی شیک آینده شما ایجاد می کند. ایده های تجسم داده های بزرگ یا طراحی حرکت. با وضوح بالا، فرصت افزودنی، بافت مدرن به ایجاد فعالیت تزئینی شما با سبک، کیفیت و لذت کمک می کند. همچنین در آرشیو پوشه ای با 10 فایل PNG شفاف وجود دارد. png شفاف برای استفاده از بافت‌ها یا پس‌زمینه‌ها برای پروژه‌های شما، ایجاد مناظر با افزودن رنگ‌ها و افکت‌ها به آنها.

کجا می توانم از این مجموعه براش استفاده کنم؟

سوال خوبی است زیرا با استفاده از براش ها، طراح نه تنها می تواند دنیای گرافیک را تغییر دهد، بلکه خود را شادتر کند. تصویر گرافیکی، افکت عکس جدید، میل به رنگ آمیزی آنچه که فقط شما برای الگوی خود می بینید، همه اینها و آرزوهای دیگر طراحی را می توان با این ابزار جادویی برآورده کرد. بنابراین، پیش از شما منتظر باشید:

 1. جزئیات جدید برای پس زمینه شما.
 2. بافت ها ایده های الگوها را پر می کنند.
 3. دستکاری افکت عکس؛
 4. بسته بندی منحصر به فرد؛
 5. عنصر تزئینی در ساخت کارت ویزیت، پوستر، بروشور و همچنین چیدمان صفحات سایت (در طراحی وب).

اطلاعات تکمیلی:

 1. فایل های افزودنی شامل: Photoshop ABR
 2. فایل های گرافیکی شامل: PNG شفاف
 3. ابعاد پیکسل: 5000+px
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

 • نويسنده: themefire
 • تاریخ ایجاد: 1398-08-08
 • اصلاح شده در: 1399-09-18
 • اندازه: 91.842 KB
 • نمایش ها: 1,204
 • تعداد دانلود: 0
 • قيمت: 5 $ »» Free with active subscription