Daz3d

  • کلیه مجموعه ها
  • جستجو
  • سطح بالاتر

مجموعه: Daz3d

bryce-7-pro-deep-space-hdri-2-large
Bryce 7 فضای عمیق پرو HDRI 2

این محصول بیش از خود عنوان Deep Space HDRI 2، حاصل همکاری ساعت ها تحقیق و تلاش بین نویسندگان است که ما به درستی به آن افتخار می کنیم. با Deep Space HDRI 35 ایستگاه از پیش تنظیم آسمان ارائه می شود که برای تغییر ظاهر پس زمینه با استفاده از ویژگی های جدید، پیشرفته و قدرتمند IBL موجود در Bryce 7 Pro طراحی شده اند.

00-main-bryce-carrara--daz-studio-iray-hdri-daz3d
Bryce، Carrara و Daz Studio Iray HDRI

از نور مبتنی بر تصویر می توان برای رندر کردن با نور طبیعی استفاده کرد، اما همچنین برای نورپردازی هر صحنه دیگری که لزوماً نباید واقع گرایانه باشد. هر سه برنامه Daz 3D یک نوع HDRI را می پذیرند. سه HDRI موجود در اندازه متوسط هستند و می توانند مستقیماً در هر یک از برنامه های Daz بارگذاری شوند.

main_54_3
Megapack زمین های چمن

علف یکی از رایج ترین و گسترده ترین گیاهان است. در کوه ها و دره ها، در باغ ها و کنار جاده ها، در خاک حاصلخیز بیابان و در شکاف های آسفالت شهرهای بزرگ می روید.

main_63_51
Bryce 7.1 Pro - نورپردازی طلایی

نورپردازی بخش بسیار مهمی از هنرهای بصری است و می تواند برای درست کردن کار بسیار دشوار باشد، بیشتر اگر دوربین در یک دره عمیق با دیوارهای شفاف باشد. اوه، و ساخت چنین دره هایی نیز می تواند دشوار باشد.

step5_main
5.1 هنر بزرگ در حال حاضر - نورپردازی

نورپردازی بخش بسیار مهمی از هنرهای بصری است و می تواند به درستی کار بسیار دشواری باشد، بیشتر اگر دوربین در یک دره عمیق با دیوارهای شفاف باشد. اوه، و ساخت چنین دره هایی نیز می تواند دشوار باشد.

daz-studio-3-1-2-large
DAZ Studio 3.1.2.32 (غیر فعال)

DAZ Studio یک ابزار طراحی فیگور سه بعدی و انیمیشن سه بعدی رایگان و با ویژگی های غنی است که به هر کسی امکان می دهد تصاویر دیجیتالی خیره کننده ایجاد کند. این ابزار عالی برای طراحی هنر دیجیتال و انیمیشن منحصر به فرد با استفاده از افراد مجازی، حیوانات، وسایل، وسایل نقلیه، لوازم جانبی، محیط‌ها و موارد دیگر است. به سادگی موضوع و/یا تنظیمات خود را انتخاب کنید، لوازم جانبی را مرتب کنید، نور را تنظیم کنید و شروع به ایجاد آثار هنری زیبا کنید.

step1_main_1
1.1 هنر بزرگ در حال حاضر - نرم افزار

4 قسمت از نرم افزار خود را برای حداکثر لذت و سرعت ایجاد نیاز دارید. DAZ Studio شریک زندگی شما در هنر است و در این ویدئو کوتاه گام به گام راهنمایی خواهید شد ، ویژگی های اساسی آن را کاوش می کنید تا به سرعت وارد بازی شوید و اکنون هنرهای زیبایی را خلق کنید.
وال کامرون با نام Waldemar B. از Dreamlight با داشتن هنرمند حرفه ای 3D ، مربی 3D و فروشنده پرفروش DAZ 3D.

step2_main
2.1 هنر بزرگ در حال حاضر - صحنه سازی

صحنه سازی جایی است که لذت آغاز می شود ، جایی که شما مدیر مجموعه مجازی خود می شوید و پایه هنر سه بعدی خود را می سازید. با هنرمند حرفه ای 3D ، مربی 3D و فروشنده DAZ 3D فروشنده وال کامرون با نام Waldemar B. از Dreamlight.

step6_main
6.1 هنر بزرگ در حال حاضر - رندر

رندر در حال تولید تصویر نهایی است که می توانید به دوستان یا مشتریان خود نشان دهید و در این فیلم کوتاه شما تنظیمات اساسی را یاد خواهید گرفت که باید از ابتدا برای ایجاد یک هنر زیبا جلوه کنید.

step7_postwork
7.1 هنر بزرگ در حال حاضر - پست کاری

هنر خود را مانند هرگز دیگر پاپ کنید. پست کاری فرایند بهبود کار شما با استفاده از برنامه های 2 بعدی مانند فتوشاپ یا Gimp رایگان است. با هنرمند حرفه ای 3D ، مربی 3D و فروشنده پرفروش DAZ 3D Val Cameron a.k.a Waldemar B. از Dreamlight.

animation101_main
8.1 هنر بزرگ در حال حاضر - انیمیشن

"حرکات" مناسب را دریافت کنید ، به اصول انیمیشن DAZ Studio بروید و فوراً انیمیشن های بهتری ایجاد کنید. با برنده جایزه حرفه ای 3D هنرمند ، مربی 3D و پرفروش ترین فروشنده DAZ 3D Val Cameron a.k.a Waldemar B. از Dreamlight.

modeling101_main
9.1 هنر بزرگ در حال حاضر - مدل سازی

روند تولید محتوای سه بعدی را کشف کنید و اصول مربوط به مدل سازی ، نقشه برداری UV و بافت را مشاهده کنید.

با هنرمند حرفه ای 3D ، مربی 3D و فروشنده پرفروش DAZ 3D Val Cameron a.k.a Waldemar B. از Dreamlight.

7steps_main_1
The 7 Steps To Great Art Now - Intro

Focusing on fun & speed, master the process of making beautiful art step by step, from your idea, to the final image you can show off to your friends or clients.
With professional 3D artist, 3D coach and bestselling DAZ 3D vendor, Val Cameron a.k.a. Waldemar B. from Dreamlight.

floor-and-wall-materials-for-bryce-large
مواد کف و دیوار برای برایس

این بسته از پیش تنظیم های مواد مبتنی بر تصویر، با الهام از طرح های دنیای واقعی، شامل انواع سطوح مختلف از جلوه های سنگی گرفته تا سنگ مرمر در طیفی از طرح های کاشی مختلف است که برای محیط های داخلی و خارجی مناسب است. هر طرح همه کاره برای پوشش دیوار یا کف مناسب است.

bryce-pro-landscapes-3-falls-large
Bryce Pro مناظر 3 - آبشار

این صحنه‌ها از برخی از ویژگی‌های نورپردازی پیشرفته در Bryce 7.1 Pro بهره می‌برند و می‌توانند CPU زیادی داشته باشند!
در P4 3.4 گیگاهرتز رندر نهایی ممکن است تا دو ساعت طول بکشد، در سیستم i7 12 دقیقه. همه صحنه ها این پردازنده فشرده نیستند، اما باید اخطار منصفانه داده شود، انتظار نتایج فوری را نداشته باشید.

bryce-pro-cloudscapes-6-example-two-large
Bryce Pro مناظر ابری 6 - مثال دوم

ده فایل منبع Bryce 7 Pro دارای ابرهای حجمی. یادداشت مهم. اکثر این صحنه ها بین نیم ساعت تا یک ساعت در رایانه شخصی مجهز به P4 3.4 گیگاهرتز یا در سیستم i7 حدود 5 دقیقه طول می کشد.

00-main-bryce-terrain-editor-advanced-filters-daz3d
فیلترهای پیشرفته ویرایشگر Bryce Terrain

ویرایشگر زمین (TE) قلب مناظر است. زمین های با وضوح بالا برای هر صحنه ای با منظره کوهستانی ضروری است. متأسفانه، TE از مناطق با وضوح 1024 به بعد بسیار کند کار می کند.

bryce-7-pro-large
برایس 7 پرو

Bryce یک بسته مدل سازی سه بعدی و انیمیشن برنده جایزه، سرگرم کننده و دارای ویژگی های مختلف است که به کاربران جدید اجازه می دهد تا به سرعت محیط های سه بعدی خیره کننده را ایجاد و ارائه دهند. Bryce قدرت استثنایی را با یک رابط نوآورانه برای سهولت استفاده باورنکردنی ترکیب می کند. علاوه بر زمین، آب، آسمان، صخره‌ها، ابرها، مه، پوشش گیاهی و معماری که برایس مدت‌ها استاندارد بوده، حیات وحش، مردم، وسایل و موارد دیگر را از طریق افزونه شخصیت DAZ Studio به صحنه‌های خود اضافه کنید.
در اصل توسط اریک ونگر، کای کراوس و فیل کلیونگر ساخته شد.

Bryce 7 Pro در حال حاضر با MacOS 10.7 و بالاتر سازگار نیست. لطفا با این پلتفرم ها از آن استفاده نکنید. برایس با 10.6 کار خواهد کرد.

لطفا توجه داشته باشید: Bryce 7 فقط یک برنامه 32 بیتی است.

heart-of-the-jungle-large
قلب جنگل

این مجموعه که در اعماق قلب جنگل قرار دارد، پس‌زمینه‌ای عالی برای فرار عاشقانه است! این مجموعه بافت برای استفاده با هر یک از محیط های پس زمینه Daz ایجاد شده است.

lisa-s-botanicals-jungle-mist-large
گیاه شناسی لیزا - مه جنگل

چه گنجینه هایی در اعماق محیط بکر جنگل های بارانی دفن شده اند؟ در شبنم مه آلود سفر کنید و پرده خزه را کنار بزنید تا ثروت گیاه شناسی را کشف کنید!

millennium-environment-large
محیط زیست هزاره

این محیط جدید دارای چهار لایه پس‌زمینه متحرک است که به شما امکان شبیه‌سازی فاصله، زمان و جو را می‌دهد که مانند هیچ مناظر دیگری در اطراف وجود ندارد!

فايل‌ها: صفحه1 از2