Daz3d

  • کلیه مجموعه ها
  • جستجو
  • سطح بالاتر

DAZ Studio 4.5.1.56 (غیر فعال)

مجوز استاندارد

سفارش: #7224482 – 13 ژوئن 2011

نوآوری نرم افزاری سال
پلتفرم فیگور GenesisTM که بر اساس فناوری جدید DAZ Studio 4 ساخته شده است، به عنوان "نوآوری نرم افزار سال" توسط هیئتی از رهبران صنعت سه بعدی انتخاب شد و بهترین پیشرفت نرم افزاری است که "...تکنیک ها و الگوریتم های جدید را ارائه می دهد و ارائه می کند. یک منفعت آشکار برای هنرمندان در ایجاد یا اجرای دارایی های CG..."

DAZ Studio ابزاری عالی برای طراحی هنرهای دیجیتال و انیمیشن های منحصر به فرد با استفاده از افراد مجازی، حیوانات، وسایل، وسایل نقلیه، لوازم جانبی، محیط ها و غیره است. به سادگی موضوع و/یا تنظیمات خود را انتخاب کنید، لوازم جانبی را مرتب کنید، نور را تنظیم کنید و شروع به ایجاد آثار هنری زیبا کنید.
DAZ Studio 4 با به ارث بردن بهترین نسخه 3، ظاهر و احساس جدیدی را با تمرکز بر سهولت استفاده ارائه می دهد. آموزش های ویدیویی جدیدی در برنامه گنجانده شده است تا به کاربران کمک کند تا به سرعت سرعت خود را افزایش دهند، همراه با بسیاری از نوآوری های تکنولوژیکی برای بهبود تجربه ایجاد.
در حالی که DAZ Studio 4 با نسخه‌های قبلی مدل‌ها و افزونه‌های سه بعدی سازگار است، نسل بعدی فیگورها را از DAZ 3D، سری GenesisTM، فعال می‌کند. سری Genesis یک پارادایم کاملاً جدید از ایجاد، سفارشی سازی و اشتراک گذاری فیگور را تسهیل می کند.

جدید در DAZ Studio 4
سری فیگورهای GenesisTM
سری فیگورهای Genesis بسیار همه کاره است که تنها با پیشرفت های DAZ Studio 4 امکان پذیر شده است. سری Genesis اجازه می دهد تا مجموعه ای تقریبا بی حد و حصر از تغییرات شکل شکل که همه می توانند از یک پایه مشترک ایجاد شوند. این تغییرات می تواند در اندازه و نسبت متغیر باشد و در عین حال یک سیستم مشترک مشترک (تقلب) حفظ شود. همه چیز از عجیب و غریب عضله‌باز یا ابرقهرمان‌های هوس‌باز و انحنادار گرفته تا بچه‌های دوست‌داشتنی، کوچولو یا هیولاهای ترسناک منزجر کننده همگی می‌توانند ساخته و ترکیب شوند. هر یک از این اشکال منحصربه‌فرد به‌عنوان ورودی DNA سه بعدی خود در استخر ژنی شخصیت‌های Genesis وجود دارد. و از آنجایی که ابزارهای ایجاد فیگورهای جنسیس جدید در دسترس عموم است، شما می توانید از این پایه بسازید و ساخته های خود را منتشر کنید تا با سایر کاربران جنسیس به اشتراک بگذارید. بهبودهای بیشتر عبارتند از:

تعامل بیشتر با فیگور از طریق مش سه بعدی زیر d، تک پوسته جدید
شکل انعطاف پذیر و ترکیب شکل
طرح بندی های چندگانه UV
پارامترهای توسعه پذیر

سیستم نقشه وزنی TriAxTM
DAZ Studio 4 شامل یک سیستم مفصلی جدید است که برای کنترل خمش یک فیگور بر روی نقشه های وزنی نقاشی شده با دست تکیه دارد. این یک رویکرد استاندارد صنعتی است که DAZ 3D با اجازه دادن به سازندگان محتوا برای داشتن یک نقشه وزن مجزا و مجزا برای هر محور از هر مفصل، آن را بیشتر توسعه داده است. این به عنوان سیستم نقشه وزنی TriAxTM شناخته می شود. استفاده از نقشه‌های وزنی نقاشی شده، انعطاف‌پذیری و دقت را برای سازندگان محتوا در مورد نحوه تغییر شکل مش فیگور سه بعدی در اطراف هر نوع مفصلی فراهم می‌کند. توانایی ترسیم نقشه جداگانه برای هر محور چرخش، سطح کنترل مش در اطراف مفاصل را فراتر از هر چیز دیگری که معمولاً در گذشته به دست می‌آمد، ارتقا می‌دهد.

پیش تنظیم های هوشمند UV
در حالی که سری فیگورهای جنسیس متنوع‌تر می‌شوند، لازم نیست نگران این باشید که بفهمید کدام بافت پوست با چه شکلی کار می‌کند. DAZ Studio 4 به سازندگان محتوا اجازه می دهد تا یک مجموعه UV خاص را با بافت هایی که ایجاد می کنند مرتبط کنند. هر سازنده محتوا می‌تواند مجموعه UV بهینه را برای شکلی که بافت می‌دهد طراحی کند تا مطمئن شود که بهترین ظاهر را دارد. برای کاربر، این بدان معناست که تنها کاری که باید انجام دهید این است که شکل جنسیس مورد علاقه خود را بارگیری کنید، به پیش تنظیم بافت پوست مرتبط مراجعه کنید، و DAZ Studio به طور خودکار مجموعه UV صحیح را برای بافتی که انتخاب کرده اید بارگذاری می کند.

فرمت DSF (فرمت فایل DAZ Studio)
فرمت فایل .DSF جدید انتقال محتوای سه بعدی هوشمند که در بالا توضیح داده شد را امکان پذیر می کند و قالب ساده تری را برای تبادل بین برنامه هایی که موتور محتوای DAZ 3D را پیاده سازی می کنند، فراهم می کند. فرمت فایل سبک وزن است، انتقال آن آسان است و قالبی قابل خواندن برای انسان برای به اشتراک گذاری اطلاعات صحنه با استفاده از طرح ارجاع دارایی ارائه می دهد. همه اینها به سادگی به این معنی است که DAZ Studio اکنون به واقعی ترین و همه کاره ترین چهره هایی که تا به حال تولید کرده ایم اجازه می دهد. هر مفصل بهتر خم می شود و هر جزئیات پوست دقیق تر است. هم نسبت‌ها و هم جرم شکل را می‌توان به روش‌های مختلفی تغییر داد بدون اینکه خمش و جزئیات برتر درون مش را از دست بدهد.

رابط کاربری به روز شده
تجربه کاربری DAZ Studio کاملاً با تمرکز بر سهولت استفاده مجدداً تعریف شده است. به طور خاص، ابزارها، ویجت‌ها، پنجره‌ها و منوها مجدداً در گروه‌های مرتبط با زمینه مرتب شده‌اند که به شما امکان می‌دهند کارها را سریع و کارآمد انجام دهید. این رابط همچنین دارای سبک‌های جدیدی است که نمادها، رنگ‌ها و فونت‌های جدیدی را معرفی می‌کند تا به تمرکز بهتر بر روی آنچه مرتبط با کاری که انجام می‌دهید کمک کند.

خدمات مدیریت محتوا
ما همچنین یک سرویس مدیریت محتوا جدید اضافه کرده‌ایم که یافتن و استفاده از مدل‌های سه بعدی و لوازم جانبی آن‌ها را آسان‌تر از همیشه می‌کند. سرویس مدیریت محتوا با تکیه بر ساختار ساده پایگاه داده، امکان جستجو را به شما می دهد

برای محتوا به طرق مختلف، مانند کلمه کلیدی، دسته بندی، و سازگاری. این سیستم واحد محتوا را برای چندین برنامه نرم افزاری DAZ 3D در آینده مدیریت می کند، به این معنی که مهم نیست از کدام برنامه DAZ 3D استفاده می کنید، همیشه می توانید دارایی های سه بعدی خود را به همان روش پیدا کنید.

محتوای هوشمند
علاوه بر سرویس مدیریت محتوا جدید که یافتن و استفاده از مدل‌های سه بعدی و لوازم جانبی آن‌ها را آسان‌تر از همیشه می‌کند، DAZ 3D «محتوای هوشمند» را در DAZ Studio 4 معرفی می‌کند. محتوای هوشمند حاوی اطلاعاتی در مورد خودش است به طوری که وقتی در DS4 بارگذاری می‌شود، این امکان را به شما می‌دهد. DS4 می داند که کیست، چیست و با چه چیزی کار می کند. این بدان معناست که به جای اینکه یک مدل مو را بارگیری کنید و سپس درخت محتوای خود را مرور کنید تا بفهمید کدام فهرست مبهم ممکن است حاوی رنگ بافت مورد نظر شما باشد، DS4 می‌تواند محتوای مرتبط با بافت را نشان دهد و وقتی مدل مو را انتخاب می‌کنید، DS4 می‌تواند تمام موارد را به شما نشان دهد. از پیش تعیین شده به عنوان مثال رنگ های بافت مرتبط با آن مدل مو.

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

  • نويسنده: Daz3d
  • تاریخ ایجاد: 1399-05-06
  • اصلاح شده در: 1399-05-06
  • اندازه: 274.926 KB
  • نمایش ها: 882
  • تعداد دانلود: 0
  • قيمت: 49.95 $ »» Free with active subscription