فایل

  • کلیه مجموعه ها
  • جستجو
  • سطح بالاتر

Finder - الگوی برنامه فهرست راهنمای Android

finder-android-directory-app-template-092
finder-android-directory-app-template-083
finder-android-directory-app-template-024

Finder - Android Directory App Template - 1

Finder در واقع یک الگوی برنامه مبتنی بر دایرکتوری سازمان یافته است که با استفاده از آن هر کسی می تواند هر نوع برنامه فهرست دایرکتوری را ایجاد کند. به طور خلاصه، Finder یک الگوی برنامه راه حل تجاری مبتنی بر دایرکتوری است.

ما به آنچه M. Cobanli زمانی گفته بود باور داشتیم: "طراحی عالی پایه و اساس یک تجارت عالی است!" بنابراین، ما تلاش زیادی کردیم تا چیزی منحصر به فرد و در عین حال ساده ارائه دهیم که کاربران ما را راضی کند!

نه تنها طراحی، بلکه با کد مدرنی که در Finder استفاده کردیم، فک شما را مطمئناً باز می کند.

آنچه در این بسته گنجانده شده است کار می کند، نمونه apk. Project کد بومی جاوا که در Android Studio ساخته می شود فایل های PSD لایه لایه اصلی با کیفیت بالا که می توانید فایل های PNG با کیفیت بالا را ویرایش کنید مستندات محصول

محصول کامل زنده و در حال اجرا ما را بررسی کنید: وب سایت: برنامه وب زنده برنامه اندروید: برنامه زنده اندروید iOS: پنل مدیریت برنامه زنده iOS: ایمیل منطقه مدیریت وب سایت نسخه ی نمایشی: finder@test.user رمز عبور: Finder Behance Presentation Dribbble

مزایای الگو تصویر تعاملی با انیمیشن ویرایش عالی انیمیشن متنی گزینه‌های زیبا و ساده UI/UX گزینه‌های تماس سیستم فیلتر کردن متن و جستجوی مبتنی بر صدا پیشنهاد جستجو ارائه دسته در صفحه اصلی با استفاده از API نوار کناری عالی و سفارشی با نمای زیبا مشاهده جزئیات با چندین ویژگی هایی مانند ایمیل، وب سایت، سیستم گالری تماس با جزئیات مشاهده نقشه عالی برای دریافت مسافت و جهت ویژگی رتبه بندی با سیستم نظرات

مشتریان چندین شرکت محصول کامل ما را خریداری کردند و کسب و کار خود را با موفقیت آغاز کردند. در اینجا نمونه‌ای از مشتریان ارزشمند ما است که از «Finder – Full Directory مبتنی بر Android، iOS، پنل مدیریت و برنامه وب» استفاده کرده‌اند:

نام مشتری "Feel Destination":

برنامه وب برنامه اندروید برنامه iOS محصول ما به توسعه دهندگان یا صاحبان شرکت کمک می کند تا برنامه تلفن همراه مبتنی بر دایرکتوری خود را با بسیاری از ویژگی های زیبا و منحصر به فرد زیبا کنند. فقط با دنبال کردن مستندات عالی و منظم ما (PDF و ویدیو) می توانید به راحتی اجزای این برنامه را پیاده سازی کنید. علاوه بر این، تیم پشتیبانی حرفه ای ما 27×7 برای پشتیبانی از شما از طریق پست، اسکایپ یا آموزش ویدیویی در دسترس است.

ما پشتیبانی رایگان استقرار و پشتیبانی 1 ماهه را برای یک برنامه وب، پنل مدیریت، API، Android و iOS به شما ارائه می دهیم. ما بسیار خوشحال خواهیم شد که برای هر نوع مشکل یا مشکلی در قالب ما با شما همکاری کنیم.

متشکرم.

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

  • نويسنده: appifyxyz
  • تاریخ ایجاد: 1399-11-21
  • اصلاح شده در: 1399-11-20
  • اندازه: 48.357 KB
  • نمایش ها: 462
  • تعداد دانلود: 1
  • قيمت: 29 $ »» Free with active subscription