• کلیه مجموعه ها
  • جستجو
  • سطح بالاتر

ماژول پرداخت با کارمزد و روش های پرداخت سفارشی

payment-with-fee-custom-payment-methods-22
payment-with-fee-custom-payment-methods-33
payment-with-fee-custom-payment-methods-44

بررسی اجمالی
برای هر ماژول پرداخت پرستاشاپ مانند پول نقد هنگام تحویل (COD)، سیم بانکی، پی پال، استریپ و غیره، کارمزد اضافی (اضافه شارژ) تنظیم کنید و تعداد نامحدودی روش پرداخت سفارشی را با/بدون کارمزد به راحتی ایجاد کنید.

کاری که این ماژول برای شما انجام می دهد
insert_chart یک روش پرداخت مناسب برای مشتریان شما ارائه می دهد
وقتی نوبت به مرحله پرداخت می رسد، باید فرآیندها را تا حد امکان برای مشتریان راحت تر کنید. پرداخت با کارمزد - ماژول هزینه پرداخت پرستاشاپ به شما امکان می دهد برای سایر ماژول های پرداخت موجود کارمزد/هزینه اضافی اضافه کنید و بدون نیاز به نصب ماژول های پرداخت اضافی، هر تعداد روش پرداخت سفارشی را که نیاز دارید ایجاد کنید.

برای هر ماژول پرداخت موجود، کارمزد/هزینه اضافی تنظیم کنید

پرداخت با کارمزد به شما امکان می دهد برای ماژول های پرداخت موجود در فروشگاه پرستاشاپ خود، کارمزد اضافی اضافه کنید، به عنوان مثال، پول نقد هنگام تحویل (COD)، سیم بانکی، پی پال، استریپ و غیره. می توانید مبلغ ثابتی از کارمزد پرداخت به ازای هر سفارش اضافه کنید یا پرداخت را محاسبه کنید. هزینه بر اساس درصد کل سفارش؛ برای سفارش هایی که ارزش کل سفارش آنها بیش از یک مقدار مشخص است، هزینه را لغو کنید و حداقل/حداکثر ارزش کارمزد را برای یک روش پرداخت تنظیم کنید.

تعداد نامحدودی روش پرداخت سفارشی ایجاد کنید

این ماژول روش پرداخت پرستاشاپ همچنین شما را قادر می سازد تا روش های پرداخت سفارشی جدیدی را با/بدون کارمزد در فروشگاه آنلاین خود ایجاد کنید. هنگام ایجاد یک روش پرداخت سفارشی جدید، همه گزینه‌های کارمزد پرداخت (مبلغ ثابت، درصد، حداقل کارمزد، حداکثر کارمزد، و غیره) را دارید، مانند زمانی که برای سایر ماژول‌های پرداخت موجود کارمزد اضافه می‌کنید. علاوه بر این، گزینه‌هایی برای آپلود لوگوی پرداخت، انتخاب گروه‌های مشتری/کشورها/شرکت‌های مخابراتی برای استفاده از روش پرداخت سفارشی و غیره دارید.

پرداخت با کارمزد تضمین می کند که تمام هزینه های پرداخت در هر بخش مربوطه نمایش داده می شود: جزئیات سفارش مشتری/مدیر، سبد خرید، صفحه پرداخت، فاکتور، ایمیل تأیید سفارش و غیره.

Payment With Fee کاملاً با سایر ماژول‌های پرداخت Prestashop (سیم بانکی، نقدی در هنگام تحویل - COD و غیره) و همه APIهای پرداخت شخص ثالث مانند PayPal، Stripe و غیره سازگار است. بنابراین می‌توانید از این ماژول کارمزد پرداخت اطمینان حاصل کنید. به راحتی در وب سایت شما کار می کند و به شما امکان می دهد به راحتی هزینه های اضافی را به ماژول های پرداخت موجود اضافه کنید و همچنین روش های پرداخت جدیدی را با یا بدون کارمزد پرداخت ایجاد کنید.

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

  • نويسنده: ETS-Soft
  • تاریخ ایجاد: 1401-01-19
  • اصلاح شده در: 1401-01-19
  • اندازه: 219 KB
  • نمایش ها: 39
  • تعداد دانلود: 2
  • قيمت: 69 $ »» Free with active subscription