پرستاشاپ

 • کلیه مجموعه ها
 • جستجو
 • سطح بالاتر

نظرات فروشگاه + نظرات محصول + ماژول Google Rich Snippets

store-reviews-product-reviews-google-rich-snippets-22
store-reviews-product-reviews-google-rich-snippets-33
store-reviews-product-reviews-google-rich-snippets-44

بررسی اجمالی
سیستم خود را از نظرات تأیید شده درباره فروشگاه و محصولات خود (نظرات و رتبه‌بندی) و Google Rich Snippets دریافت کنید.

کاری که این ماژول برای شما انجام می دهد
insert_chart بیمه اتکایی به مشتریان ارائه دهید
person_add بهینه سازی دید در نتایج موتورهای جستجو
این ماژول فقط برای مشتریانی که سفارش داده اند برای اجتناب از نظرات اختراع شده، درخواست های نظر ارسال می کند. علاوه بر این، نظرات را می توان در دفتر جلوی فروشگاه شما و در برگه های محصولات نمایش داد. کاربران برای نوشتن نظر باید به حساب مشتری خود متصل باشند.
این ماژول به شما امکان می دهد یک ویجت را برای نظرات فروشگاه خود نمایش دهید و می توانید از بین 105 طرح برای ویجت (7 مدل مختلف موجود در 15 رنگ) انتخاب کنید و می توانید به راحتی بلوک را قرار دهید:

در کنار صفحه (6 موقعیت: بالا چپ، مرکز چپ، پایین سمت چپ، بالا سمت راست، مرکز راست یا پایین سمت راست)
در ستون ها یا پاورقی خود (قلاب displayLeftColumn، displayRightColumn یا displayFooter) و به راحتی آن را از طریق LiveEdit حرکت دهید


ویجت نظرات فروشگاه
ویجت حاوی خلاصه ای از نظرات در مورد فروشگاه شما است و میانگین امتیاز آن و یک نظر تصادفی را نشان می دهد.
پیوند موجود در ویجت به صفحه جدیدی می رسد که حاوی تمام نظرات در مورد فروشگاه است. ارزش گذاری، عنوان، نظر، نام مشتری و تاریخ برای هر نظر نشان داده شده است. علاوه بر این، گزینه ای برای پاسخ به نظرات دارید (پاسخ بلافاصله بعد از نظر نمایش داده می شود و برای همه مشتریان قابل مشاهده خواهد بود).
این صفحه همچنین شامل یک سیستم صفحه‌بندی است و شما می‌توانید تعداد نظراتی که به‌طور پیش‌فرض در هر صفحه نشان داده می‌شود را انتخاب کنید تا ناوبری مشتریانتان آسان‌تر شود.
این ماژول به شما اجازه می دهد تا Google Rich Snippets را برای محصولات و فروشگاه خود اضافه کنید، میانگین امتیاز (ستاره ها) و تعداد رتبه بندی هر محصول در Google در نتایج جستجوی محصول مربوطه نمایش داده می شود.

درخواست نظر از طریق ایمیل
ماژول برای مشتریان (فقط کسانی که سفارش داده اند) ایمیل می فرستد تا نظر آنها را درخواست کند.
پیوند موجود در نامه، مشتریان را به صفحه‌ای در فروشگاه شما می‌آورد که در آن می‌توانند نظر خود را (امتیاز + عنوان + نظر) در فروشگاه و در مورد هر یک از محصولاتی که خریداری کرده‌اند بیان کنند. پیوند از ناحیه مشتری نیز در دسترس است (ماژول یک بخش جدید "نظرات من" ایجاد می کند).
می‌توانید نوع نظری را که مشتریانتان می‌توانند بنویسند انتخاب کنید (نظرات فروشگاه و محصول یا فقط نظرات فروشگاه یا فقط نظرات محصول).

اجرای خودکار از طریق Cron
شما فقط باید URL cron (ارائه شده در ماژول) را اجرا کنید تا به طور خودکار درخواست نظر را برای مشتریان ارسال کنید و آخرین نظرات دریافت شده در دفتر فروشگاه خود را به روز کنید.

کنترل کامل نظرات
هر بار که مشتری نظری می نویسد، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. برای مدیریت نظرات، فقط باید به دو برگه جدید "کاتالوگ> نظرات فروشگاه" و "کاتالوگ> نظرات محصولات" ایجاد شده توسط ماژول ما در دفتر پشتیبان خود بروید.

نظرات محصولات قدیمی و فروشگاه را بارگذاری کنید
ماژول شامل 2 آپلود کننده فایل است که به شما امکان می دهد نظرات قدیمی خود را اضافه کنید: یک آپلود کننده برای نظرات فروشگاه و دیگری برای نظرات فروشگاه. برای آپلود نظرات قدیمی خود، فقط باید نظرات خود را در یک فایل CSV (فایلی برای بررسی فروشگاه و فایل دیگری برای بررسی محصول) با رعایت دستورالعمل های داخل ماژول کپی کنید و سپس فایل CSV را آپلود کنید. همه این نظرات به ماژول اضافه شده و در دفتر جلو نمایش داده می شود. ما همچنین یک عملکرد برای صادرات فروشگاه و بررسی های محصول ماژول در یک فایل CSV اضافه کرده ایم تا بتوانید به راحتی آنها را ذخیره کنید.

 • مهم: اگر ماژول JPresta - Page Cache Ultimate را نصب کرده‌اید، برای اینکه ماژول ما به درستی کار کند، باید کش کردن صفحات محصول را غیرفعال کنید.

امکانات

نصب آسان
صفحه خلاصه با لیست سفارشات مربوطه
2 آپلود کننده CSV برای آپلود نظرات فروشگاه و محصول قدیمی
قابلیت اضافی برای صادرات فروشگاه و نظرات محصول ماژول (فایل CSV)
کاملا پاسخگو

توصیه
سازگار با چند فروشگاه: بله
بررسی‌ها برای همه فروشگاه‌های چند فروشگاهی مشترک است.

سازگار با چند زبان: بله
اگر فروشگاه شما به چندین زبان موجود است، می توانید:

نمایش تمام نظرات محصول و فروشگاه به همه زبان ها (مثلاً نمایش همه نظرات به زبان اسپانیایی و انگلیسی در نسخه اسپانیایی و نسخه انگلیسی فروشگاه)
یا فقط نظرات محصول و فروشگاه را بر اساس زبان نشان دهید (مثلاً نظرات را فقط به زبان اسپانیایی در نسخه اسپانیایی و نظرات را به زبان انگلیسی در نسخه انگلیسی نشان دهید)


لغو: خیر

موارد جدید در نسخه 1.7.2 (10/26/2021)

خطای داده ساختاری نویسنده در بررسی
رفع خطا در موقعیت نظرات
خطا در موقعیت نظرات
زمانی که رتبه بندی 1.7 وجود دارد، لیست ها را درست کنید

پشتیبانی و به روز رسانی

در زمان خرید، اشتراک Business Care برای سال اول شما به طور خودکار شامل می شود، سپس در پایان دوره به طور ضمنی تمدید می شود.

می‌توانید در هر زمانی، قبل از پایان دوره جاری، اشتراک خود را لغو کنید.

خدمات موجود در شما

اشتراک، ابونمان:

به روز رسانی های امنیتی
به روز رسانی های سازگاری
تحولات و ویژگی های آینده
پشتیبانی نامحدود

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

 • نويسنده: Línea Gráfica
 • تاریخ ایجاد: 1401-01-28
 • اصلاح شده در: 1401-01-28
 • اندازه: 9.474 KB
 • نمایش ها: 313
 • تعداد دانلود: 6
 • قيمت: 98 $ »» Free with active subscription