پرستاشاپ

  • کلیه مجموعه ها
  • جستجو
  • سطح بالاتر

چت زنده واتساپ با مشتریان و ماژول تجاری واتس اپ

بررسی اجمالی
از طریق واتس اپ، محبوب ترین برنامه پیام رسانی، با مشتریان خود چت کنید. ماژول ضروری برای فروشگاه شما این شما را قادر می سازد تا روابط قوی تری با مشتریان خود ایجاد کنید و آنها را در خریدهای خود به صورت لحظه ای راهنمایی و کمک کنید.

کاری که این ماژول برای شما انجام می دهد
هدست بهبود روابط با مشتری
اکنون مشتریان شما می توانند از طریق واتس اپ و مستقیماً از فروشگاه شما به تلفن همراه خود با شما تماس بگیرند! استفاده از یکی از پرکاربردترین برنامه های پیام رسان در جهان. مشتریان شما نیازی به داشتن شماره تلفن شما در لیست مخاطبین خود ندارند. تنها با فشار دادن یک دکمه، برنامه WhatsApp برای ارسال پیام به شما باز می شود.

اکنون با WhatsApp Business سازگار است! شماره حرفه ای خود را پیکربندی کنید و از مزایایی که WhatsApp به کاربران تجاری خود ارائه می دهد حداکثر استفاده را ببرید. کسب و کار شما می تواند با استفاده از ابزارهایی برای خودکارسازی، سازماندهی و پاسخ سریع به پیام ها، به راحتی با مشتریان خود تعامل داشته باشد. تلفن ثابت معمولی پشتیبانی می شود.

WhatsApp محبوب ترین برنامه چت در بیش از نیمی از جهان است.
واتس اپ محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان در 109 کشور است که 58 درصد از 187 کشور جهان را شامل می شود.

چت WhatsApp برای مشتریان شما راحت است
بسیاری از مشتریان آنلاین در حالی که در حال خرید هستند، از یک شخص، زنده، کمک می خواهند. در واقع، اکثر مصرف کنندگان آنلاین می گویند که داشتن امکان پاسخگویی به سؤالات خود توسط شخصی در حین خرید آنلاین، یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که یک فروشگاه آنلاین می تواند ارائه دهد. یک سیستم چت آنلاین به مشتریان شما امکان دسترسی فوری به کمک را می دهد. زمان انتظار بسیار کمتر از یک تماس تلفنی است و مشتریان می توانند در زمانی که منتظر پاسخ شما هستند کارهای دیگری را انجام دهند.

چت واتس اپ فروش را افزایش می دهد
نکته کلیدی این است که مشتریان شخصی را دارند که در صورت سردرگمی یا سؤالی که می تواند به معنای از بین رفتن فروش باشد، می تواند بلافاصله آنها را در فروش راهنمایی کند. این به حذف بازگشت به سایت های دیگر کمک می کند و به شما اطمینان می دهد که سبد خرید به خرید ختم می شود. ثابت شده است که چنین شکل تماس فوری مانند این یکی از اقداماتی است که می توانید در فروشگاه خود اعمال کنید و بازدیدهای بیشتری را به خرید تبدیل کنید.

تک پرداخت
ماژول هیچ هزینه اضافی را متحمل نمی شود، شما فقط باید یک پرداخت را برای مجوز ماژول برای فروشگاه خود انجام دهید.

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

  • نويسنده: Idnovate
  • تاریخ ایجاد: 1401-02-01
  • اصلاح شده در: 1401-02-01
  • اندازه: 3.592 KB
  • نمایش ها: 712
  • تعداد دانلود: 6
  • قيمت: 70 $ »» Free with active subscription
whatsapp-live-chat-with-customers-whatsapp-business
whatsapp-live-chat-with-customers-whatsapp-business-22
whatsapp-live-chat-with-customers-whatsapp-business-33
whatsapp-live-chat-with-customers-whatsapp-business-44