تامبلر

  • کلیه مجموعه ها
  • جستجو
  • سطح بالاتر

تم Tumblr حالت

Themelantic مفتخر است که Mood را می دهد - یک طرح دایره ای و زیگزاگ اصلی برای نمونه کارها شما. بازیگوش، مینیمالیستی و بسیار قابل تنظیم، کار شما را درخشان می کند!

یک طرح دایره ای یا مربعی بازیگوش که از انواع پست ها پشتیبانی می کند
طراحی شده تا به زیبایی روی همه پلتفرم ها و دستگاه ها کار کند
ابزارک برای اینستاگرام، توییتر، و Dribbble، و بیشتر
رنگ ها، تایپوگرافی و جزئیات طراحی را سفارش دهید
برچسب های حبابی برای دادن کلمات خاص در بالای پست های شما
پشتیبانی از لوگوی سفارشی، اشتراک گذاری اجتماعی و موارد دیگر

طرح یک دایره ای و سرگرم کننده

ریز عکس‌های پست شما در یک طرح‌بندی زیگ زاگ منحصربه‌فرد با انواع ریز عکس‌ها با دقت انتخاب شده برای هر پست مختلف - متن، صدا، عکس، ویدیو و موارد دیگر نشان می‌دهند.

می‌توانید انتخاب کنید که تصاویر کوچک دایره‌های یا مربعی داشته باشید، و همچنین «برچسب‌های حباب‌دار» را مشخص کنید که به پایین‌ترین پست در بالای پست شما نشان می‌دهد. بسیار!

ابزارک های فراوان

Mood همچنین می‌تواند شما را از منابع دیگری جذب کند - آخرین عکس‌های شما از اینستاگرام یا فلیکر، کار طراحی از Dribbble، یا افکار و پیوندها از توییتر. اینها به عنوان ویجت در نوار کناری صفحه نمایش داده می شوند.

همچنین می توانید تصور کنید / عکس نمایه خود و بخش "درباره" را با توضیحات وبلاگ خود نشان دهید. و نوار کناری می تواند در سمت چپ یا راست صفحه نمایش داده شود.

دکمه‌های اجتماعی به افراد اجازه می‌دهند ماجراهای شما را همیشه در کانال‌های رسانه‌های مختلف اجتماعی دنبال کنند - ما از ده‌ها نمادها و شبکه‌های مختلف پشتیبانی می‌کنیم (و موارد بیشتر را می‌کنیم!)

همه چیز را سفارش دهید

شما می توانید هر جنبه ای از حالت را تغییر دهید تا با سبک و برند شخصی خود مطابقت داشته باشید. فونت‌ها و تایپوگرافی، رنگ‌ها، طرح‌بندی، پسزمینه، حاشیه‌ها - نام شما را می‌گذارید، می‌توانید آن را سفارش دهید!

دور به اشتراک

با یک کلیک، بازدیدکنندگان می توانند شما را در کانال های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارند: توییتر، فیس بوک، پینترست و +Google. این افزونه برای تمام ویژگی‌های معمول Tumblr است که به افراد امکان می‌دهد نمونه کارهای شما را دوست داشته باشند و دوباره وبلاگ‌نویسی کنند. اجازه ندهید باورنکردنی شما مورد توجه قرار نگیرد!

صفحه کلید ناوبری

یک ویژگی به فرد این امکان را برای خوانندگان شما فراهم می کند که فقط با استفاده از صفحه کلید خود به سایت شما نگاه می کنند. H شما را به خانه می برد، R شما را به یک پست تصادفی می برد، و فلش های چپ و راست بین پست ها یا صفحات حرکت می کنند. یک راه کاملاً جدید برای مرور سایت Tumblr خود کشف کنید!

فهرست کامل ویژگی ها

فهرست کامل ویژگی‌ها را در وب‌سایت Themelantic و جزئیات تغییرات و افزوده‌های جدید به موضوع را ببینید: http://themelantic.com/mood

پشتیبانی فوق العاده

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم طرح زمینه را تنظیم کنید و مشکلات را خودتان حل کنید. کافی است برای ثبت یک بلیط پشتیبانی به سایت ما مراجعه کنید و ما ظرف 24 ساعت با شما تماس بگیرید: http://themelantic.com/support

ما همچنین داریم تا به هر سؤال سریعی در توییتر پاسخ دهید: http://twitter.com/themelantic

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

  • نويسنده: themelantic
  • تاریخ ایجاد: 1398-12-24
  • اصلاح شده در: 1398-12-24
  • اندازه: 42 KB
  • نمایش ها: 1,092
  • تعداد دانلود: 1
  • قيمت: 24 $ »» Free with active subscription