پرستاشاپ

  • کلیه مجموعه ها
  • جستجو
  • سطح بالاتر

URL های متعارف برای جلوگیری از محتوای تکراری - ماژول SEO

canonical-urls-to-avoid-duplicate-content-seo-012
canonical-urls-to-avoid-duplicate-content-seo-023
canonical-urls-to-avoid-duplicate-content-seo-034

برچسب های متعارف را به صفحه اصلی، محصول، دسته بندی، CMS، صفحات سازنده و تامین کننده خود اضافه کنید تا از محتوای تکراری جلوگیری کنید و سئوی خود را بهبود ببخشید.

 

بررسی اجمالی
برچسب های متعارف را به صفحه اصلی، محصول، دسته بندی، CMS، صفحات سازنده و تامین کننده خود اضافه کنید تا از محتوای تکراری جلوگیری کنید و سئوی خود را بهبود ببخشید.

کاری که این ماژول برای شما انجام می دهد
person_add بهینه سازی جستجوی طبیعی (SEO) در همه موتورهای جستجو
درباره URL های متعارف

URL های متعارف برای جلوگیری از محتوای تکراری استفاده می شود و به موتورهای جستجو نشان می دهد که کدام صفحه صفحه "اصلی" است. این فقط نشانه ای است که به کد یک صفحه اضافه می شود تا به موتورهای جستجو بگوید که این صفحه صفحه اصلی نیست و محتوای اصلی در صفحه دیگری قرار دارد.
اگر چندین نسخه مشابه از یک محتوا دارید که از طریق چندین URL قابل دسترسی است و از URL های متعارف استفاده نمی کنید، موتورهای جستجو سئوی شما را جریمه می کنند زیرا این صفحات به عنوان محتوای تکراری در نظر گرفته می شوند.
اما اگر از URL های متعارف استفاده می کنید، صفحاتی که قبلاً به عنوان "محتوای تکراری" (آدرس های مختلف با محتوای مشابه) در نظر گرفته می شدند، اکنون توسط موتورهای جستجو به عنوان یک صفحه و همان صفحه در نظر گرفته می شوند (آنها به URL متعارف پیوند داده شده اند).


چگونه کار می کند؟

این ماژول به طور خودکار یک URL متعارف پیش فرض را به تمام صفحات محصول، دسته، و فقط CMS شما اضافه می کند. به‌طور پیش‌فرض، ماژول از آدرس فعلی صفحه به‌عنوان نشانی اینترنتی پیش‌فرض متعارف استفاده می‌کند.
از پیکربندی کلی برای اعمال تغییرات کلی بر روی همه URL های متعارف پیش فرض خود استفاده کنید. می‌توانید به‌طور خودکار دامنه (اگر محتوای تکراری بین دامنه‌ها دارید)، پروتکل (در صورت داشتن محتوای تکراری بین http و https) یا حذف پارامترها (اگر محتوای تکراری به دلیل آدرس‌های اینترنتی با پارامترها دارید) را در URL‌های متعارف پیش‌فرض تغییر دهید. .
اگر می‌خواهید یک URL متعارف سفارشی برای یک محصول، دسته، CMS، صفحه سازنده یا تأمین‌کننده خاص تنظیم کنید، سپس به پیکربندی این صفحه بروید، گزینه «URL سفارشی» را انتخاب کنید و URL متعارف دلخواه خود را بنویسید.


پیکربندی عمومی (url های متعارف پیش فرض)
این ماژول به شما امکان می دهد قوانین کلی را تنظیم کنید که برای همه URL های متعارف پیش فرض شما اعمال می شود

شما می توانید نام دامنه اصلی را (اگر از چندین دامنه با محتوای یکسان استفاده می کنید) تنظیم کنید تا به موتورهای جستجو بگویید کدام دامنه اصلی است. به عنوان مثال: اگر به عنوان مثال www.domain2.com را به عنوان دامنه اصلی تنظیم کنید، URL معمولی صفحه www.domain.com/product.com www.domain2.com/product.com خواهد بود.

می‌توانید مجبور کنید «http» یا «https» را قبل از URL معمولی اضافه کنید (برای جلوگیری از تکراری بین نسخه http و https یک وب‌سایت). به عنوان مثال: اگر https را برای URL متعارف اجباری انتخاب کنید، URL متعارف صفحه www.domain.com/product.com https://www.domain.com/product.com خواهد بود.
می‌توانید فهرستی از پارامترها را برای نادیده گرفتن در URL متعارف اضافه کنید (اگر چندین URL برای یک صفحه دارید) به عنوان مثال: اگر به فهرست اضافه کنید، به عنوان مثال این لیست از پارامترها (live_configurator_token، id_employee، id_shop)، URL متعارف صفحه www.domain.com/product.html?live_configurator_token=123&id_employee=1&id_shop=1 www.domain.com/product.html خواهد بود
همچنین می توانید URL متعارف را به هدر HTTP صفحه اضافه کنید (این قسمت فقط توسط مرورگرهای وب قابل مشاهده است)
ویژگی‌های جدید نسخه 1.7 پرستاشاپ: می‌توانید شناسه ویژگی url معمولی محصول را حذف کنید. اگر متغیرها را فعال نکرده باشید، ما همچنین راه حل هایی برای تم پرستاشاپ شما ارائه می دهیم.


URL متعارف سفارشی
این ماژول همچنین به شما امکان می دهد یک URL متعارف خاص برای صفحه اصلی، محصول، دسته، CMS، صفحات سازنده و تامین کننده مورد نظر خود تنظیم کنید.

برای انجام این کار، فقط باید یک محصول، دسته، CMS، سازنده یا تامین کننده فروشگاه خود را ویرایش کنید، ماژول به طور خودکار بخش جدیدی از پیکربندی این صفحه را اضافه می کند.
در پیکربندی این صفحه، فقط کافی است گزینه «URL سفارشی» را انتخاب کنید و URL متعارف دلخواه خود را بنویسید، می توانید برای هر زبان فروشگاه خود یک URL متفاوت تنظیم کنید (فروشگاه چند زبانه)

امکانات

آدرس اینترنتی پیش فرض متعارف به تمام صفحات محصول، دسته، CMS، سازنده و تامین کننده اضافه شده است
دامنه را برای URL های متعارف پیش فرض تنظیم کنید (برای جلوگیری از تکرار محتوای بین دامنه ها)
پروتکل را برای URL های متعارف پیش فرض تنظیم کنید (برای جلوگیری از محتوای تکراری بین http و https)
نادیده گرفتن لیستی از پارامترها در آدرس های اینترنتی پیش فرض متعارف (برای جلوگیری از محتوای تکراری به دلیل پارامترها)
URL های متعارف سفارشی را برای صفحه های محصول، دسته، CMS، سازنده و تامین کننده انتخابی خود تنظیم کنید
URL متعارف پیش فرض یا سفارشی را برای صفحه اصلی تنظیم کنید

گزینه ای برای اضافه کردن URL متعارف در هدرهای HTTP صفحه (برای مرورگرهای وب)

پشتیبانی رایگان و با کیفیت در مدت 90 روز پس از خرید ماژول ارائه می شود تا در صورت بروز مشکل در ماژول به شما کمک کند

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

  • نويسنده: Línea Gráfica
  • تاریخ ایجاد: 1399-02-26
  • اصلاح شده در: 1399-02-26
  • اندازه: 3.403 KB
  • نمایش ها: 1,332
  • تعداد دانلود: 26
  • قيمت: 38.49 $ »» Free with active subscription