پرستاشاپ

 • کلیه مجموعه ها
 • جستجو
 • سطح بالاتر

Filter Products Pro - جستجوی پیشرفته ماژول محصولات

filter-products-pro-advanced-search-of-products-22
filter-products-pro-advanced-search-of-products-33
filter-products-pro-advanced-search-of-products-44

با استفاده از فیلترهای هوشمند در فروشگاه اینترنتی خود به مشتریان خود کمک کنید تا خرید کنند. به آنها اجازه دهید جستجوهای پیشرفته را در کاتالوگ گسترده شما انجام دهند.


هنگامی که کاربر در حال مرور یک فروشگاه آنلاین است، همیشه می خواهد آنچه را که نیاز دارد در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کند. در واقع تعداد بسیار کمی از کاربران بیش از 2 دقیقه را صرف جستجوی محصول مورد نظر خود می کنند. اکنون می توانید با ادغام Filter Products Pro در فروشگاه خود از این واقعیت استفاده کنید.

این ماژول پرستاشاپ در اصل به شما امکان می دهد فیلترهای هوشمند را در فروشگاه آنلاین خود ادغام کنید. به این ترتیب هر کاربر می تواند آنچه را که نیاز دارد در عرض چند ثانیه پیدا کند. به مشتریان بالقوه خود اجازه دهید تا به کاتالوگ محصولات شما دسترسی کامل داشته باشند.

نصب و راه اندازی

 • نیازی به ویرایش کد یا دانش برنامه نویسی ندارد.
 • مدیریت و پیکربندی آسان از پنل خودتان.
 • نصب ساده از مدیر ماژول Prestashop.

ماژول PrestaShop، Filter Products Pro چه عملکردهایی را ارائه می دهد؟

اگر هنوز در مورد ادغام یا عدم ادغام این ماژول در فروشگاه خود بحث می کنید، به زودی خواهید دید که آنقدر ویژگی ها را در خود جای داده است که تعجب خواهید کرد که چگونه تا به حال بدون آن پیش رفته اید.

ایجاد موتورهای جستجوی نامحدود مهم نیست که به چه تعداد موتور جستجو نیاز دارید، با Filter Products Pro می توانید هر تعداد که می خواهید ایجاد کنید، زیرا خود سیستم آنها را به طور موثر مدیریت می کند. تنها هدف این است که نیازهای جستجوی کاربران خود را تسهیل کنید.
فیلترهای نامحدود برای موتورهای جستجو ایجاد کنید. به همان اندازه فیلترهایی را ارائه می دهد که مشتریان شما نیاز دارند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان شما می توانند دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند.
فیلترهای خود را سفارشی کنید قدرت این ماژول برای فروشگاه پرستاشاپ شما در شخصی سازی فیلترها است. چه به یک منوی کشویی نیاز داشته باشید، چه یک جعبه ترکیبی یا یک چک باکس، اصلاً مشکلی نخواهید داشت.
شما تصمیم می گیرید که کجا موتور جستجو را با فناوری کشیدن و رها کردن نشان دهید. فناوری Drag & Drop به شما این امکان را می دهد که موتورهای جستجو و فیلترها را در هر کجا که می خواهید پیدا کنید. شما فقط باید در مورد مکانی که به بهترین وجه با استراتژی تبدیل شما مطابقت دارد تصمیم بگیرید و عنصر را به آنجا بکشید. این به شما امکان می دهد ستون های جستجو را در سمت چپ یا راست فروشگاه خود یا حتی در صفحه اصلی قرار دهید. اگر می خواهید کمی جلوتر بروید، حتی می توانید موتورهای جستجو را در دسته ها، تامین کنندگان یا برندها قرار دهید.
سلسله مراتب فیلترهای مورد نیاز خود را تنظیم کنید. برای ارائه یک تجربه جستجوی روان‌تر و راحت‌تر برای مشتریان بالقوه، ممکن است فیلترها به گونه‌ای تنظیم شوند که سلسله مراتبی را که بر اساس دسته، سازنده یا مورد نیاز دارید، داشته باشد. شما تصمیم می گیرید که موثرترین راه برای کمک به کاربران برای تکمیل فرآیند خرید چیست.
طراحی تعاملی. طراحی پاسخگو ماژول ها به شما امنیت کامل می دهد که این ویژگی در هر دستگاه یا پلتفرم مشاهده ای به خوبی عمل می کند. این تضمین می کند که مشتریان خود را از دست نمی دهید زیرا آنها به راحتی می توانند از رایانه های شخصی، تلفن های همراه یا تبلت خرید کنند.


به طور خلاصه، می توان گفت که فیلتر محصولات پرو باید برای هر فروشگاه آنلاینی که می خواهد نرخ تبدیل خود را افزایش دهد، ضروری است.

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

 • نويسنده: Community developer
 • تاریخ ایجاد: 1400-10-02
 • اصلاح شده در: 1400-10-02
 • اندازه: 5.026 KB
 • نمایش ها: 353
 • تعداد دانلود: 6
 • قيمت: 140 $ »» Free with active subscription