وب سایت ها

  • کلیه مجموعه ها
  • جستجو
  • سطح بالاتر

Craigs - الگوی فهرست دایرکتوری

الگوی HTML Easy Listing Craigs با استفاده از Bootstrap 4، jQuery طراحی و توسعه یافته است و ویژگی های یکپارچه سازی با PHP، MySQL به همراه تکمیل خودکار، موقعیت جغرافیایی و موارد دیگر را دارد!

یک الگوی HTML به سبک فهرست فهرست دایرکتوری کاملاً برجسته برای ایجاد وب سایت های لیست های خیره کننده و نرم.

بر اساس چارچوب بوت استرپ 4 با بارگذاری سریع، وب سایت جدید شما بارگیری سریع، واکنش گرا و دارای طراحی مینیمالیستی در سطح جهانی است که برای SEO و تجربه کاربری درخشان بهینه شده است.

Craigs – الگوی HTML فهرست فهرست راهنما خرید و فروش آسان

استفاده آسان، با طراحی زیبا و تمیز و پر از ویژگی ها. این الگوی HTML فهرست دایرکتوری خرید و فروش آسان Craigs است. شما 4 نوع صفحه اصلی، ادغام نقشه گوگل با PHP و MySQL، تکمیل خودکار، موقعیت جغرافیایی، 3 نوع سبک فهرست و موارد دیگر را دریافت می کنید! این قالب بر روی جدیدترین Bootstrap 4 و jQuery ساخته شده است.

4 صفحه اصلی

با چهار طرح منحصربفرد صفحه اصلی که آماده عرضه هستند، تنها چیزی که نیاز دارید استراتژی محتوای خود و یک پایگاه کاربری برای شروع لیست است. هر طرح دارای ظاهر و احساسی هوشمندانه بهینه شده برای ایجاد یک وب سایت فهرست بندی مستقیم به سبک عالی است.

چهار سبک فهرست بندی اضافی وجود دارد که می توانید برای هر طرح از جمله Grid، Masonry، List و Single برای حداکثر تاثیر انتخاب کنید.

موارد ارسالی از فرانت اند

با Craigs شما یک پلتفرم ارسال کاملاً کارآمد دارید که آماده راه اندازی است. به سادگی از کاربران خود بخواهید وارد یا ثبت نام کنند و آنها می توانند فوراً لیست را شروع کنند - بدون هیچ پلاگین اضافی یا مشکلی برای کدنویسی هر چیز دیگری با دست.

همه آن‌ها آماده عرضه هستند، مستقیماً از قفسه شامل آپلودکننده تصویر و برچسب‌گذاری موقعیت جغرافیایی.

بوت استرپ 4

بوت استرپ بهترین انتخاب برای توسعه برنامه‌های وب اولیه تلفن همراه، غنی، پاسخگو و با تجربه مشتری است. با توجه به اینکه اکثر کاربران برای اکثر رفتارهای گشت و گذار و خرید خود به شدت به دستگاه های تلفن همراه متکی هستند، وب سایت خرید و فروش فهرست فهرست جدید شما باید این رفتار مشتری را تأیید کند - دقیقاً به همین دلیل است که Craigs در Bootstrap 4 توسعه یافته است.

استفاده از آن آسان است، دارای طرح‌بندی شبکه‌ای واکنش‌گرای عالی است، بنابراین وب‌سایت شما می‌تواند بسته به دستگاه نهایی که آن را مشاهده می‌کند، خود تنظیم شود و شامل پشته‌هایی از اجزای رایگان و همچنین بیش از 250 نماد در قالب فونت است. نشانگرهای نقشه های گوگل

Craigs با پایگاه داده MySQL یکپارچه می شود که داده های نشانگر را برای نقشه های گوگل بارگیری می کند، بنابراین شما یک اتصال با پایگاه داده را آماده کرده اید. مکان را می توان به عنوان طول و عرض جغرافیایی یا فقط به عنوان آدرس ذخیره کرد. موقعیت جغرافیایی و آدرس تکمیل خودکار

Craigs همچنین دارای Address Autocomplete است که تعیین مکان های دقیق را بسیار ساده می کند. نشانگرهای عرض جغرافیایی، طول جغرافیایی یا آدرس

برای راحتی خود با Geolocation، که می تواند به کاربر کمک کند موقعیت واقعی خود را پیدا کند، حتی بیشتر دقت کنید.

لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

  • نويسنده: ThemeStarz
  • تاریخ ایجاد: 1400-04-06
  • اصلاح شده در: 1400-04-06
  • اندازه: 2.405 KB
  • نمایش ها: 615
  • تعداد دانلود: 1
  • قيمت: 24 $ »» Free with active subscription
craigs-directory-listing-template-1